Jesteś tutaj: formika-travel.pl > Podróże > Reims

Hotele, w których straszy

Turyści są żądni wrażeń. Dla niektórych pobyt w luksusie jest po prostu zwyczajna nudą, gdy nic się nie dzieje. Dla takich turystów dobrym rozwiązaniem jest pobyt w hotelu, w którym straszy.
Jednym z takich niesamowitych miejsc jest hotel Decebal w Baile Herculane, małym miasteczku na południu Rumunii. Tu znajduje się 150 –letni hotel, którego pilnuje kobieta w białej sukni. Podobno duch pilnuje ukrytego jeszcze przez antycznych Rzymian skarbu. Zjawa nawet została sfotografowana, co przyniosło niezwykły rozgłos temu miejscu.
O Royal Hotel w Grantham w Wielkiej Brytanii nikt by nigdy nie wiedział, gdyby nie fotografie pewnej rodziny Lumbów, która w tym miejscu spędzała noc. W zasadzie nic szczególnego się nie działo. Nie było podejrzanych odgłosów ani niczego, co by mogło naruszyć wypoczynek. Żona źle spała. Wcześniej jednak robiła fotografie, na których jak się później okazało uwieczniła dziwne formy, jakby kule energii. Takie formy są znane badaczom zjawisk paranormalnych. To “orby” – dusze zmarłych ludzi lub małe energetyczne UFO.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.