Jesteś tutaj: formika-travel.pl > Stany Zjednoczone > Filadelfia, Pensylwania

Najbardziej luksusowe hotele na świecie

Najbardziej ekskluzywnych hoteli nie znajdziemy w ofertach biur podróży. Mieszkają w nich znani i bogaci czyli elita. To dla nich powstały takie miejsca, do których wstęp mają tylko nieliczni. Hotele luksusowe to przepych, bogactwo i usługi na poziomie, o jakim tylko może sobie pomarzyć przeciętny Kowalski.
Najbardziej luksusowe hotele mają po pięć gwiazdek, jednak są takie, które mają ich aż siedem. Jednym z nich jest Burj Al Arab, który znajduje się w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jest to słynny hotel w kształcie żagla. Wszystkie apartamenty mają powierzchnię minimum 169 m2. Największe osiągają 780 m2. Hotel został wybudowany na sztucznej wyspie.
Kolejnym hotlem, jaki jest uważany za najbardziej luksusowy na świecie to hotel Hotel Emirates Palace w Abu Dhabi, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ma 302 pokoje, 92 apartamenty. Hotel oferuje każdemu gościowi osobistą opiekę kamerdynera.
Ceny w tych hotelach nie są wygórowane dla najbogatszych, dlatego ludzie o portfelach o odpowiedniej zasobności mogą sobie pozwolić by korzystać z tego luksusu. I śmiało można im zazdrościć.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.