Jesteś tutaj: formika-travel.pl > Turystyka > Göteborg

Najdroższe apartamenty hotelowe na świecie

Osoby przyzwyczajone do luksusu nigdy nie skorzystają z usług byle jakiego hotelu. Działają w myśl im drożej tym lepiej. Dlatego hotele i aparthotele (hotele apartamentowe) luksusowe, o najwyższej klasie nigdy nie narzekają na brak klientów i nie muszą obniżać cen nawet w dobie kryzysu. Warto poznać trzy najdroższe apartamentowce hotelowe na świecie.
Royal Penthouse Suite jest najdroższym apartamentem hotelowym na świecie. Znajduje się w Szwajcarii w Genewie w hotelu President Wilson. Jest jednocześnie jednym z najlepiej strzeżonych miejsc na świecie. Korzystają z niego gwiazdy filmowe i znani politycy. Apartament ma powierzchnię 1600 m2 i znajduje się na poddaszu hotelu. Posiada cztery sypialnie, pięć łazienek (z jacuzzi i łaźnią parową), bibliotekę, jadalnię. Z okien widać malownicze Jezioro Genewskie i Mont Blanc.
Kolejny to Penthouse Suite w hotelu Martinez w słynnym francuskim Cannes. Apartament jest urządzony w stylu art déco. Posiada dwa pokoje dzienne, dwie jadalnie, cztery sypialnie, dwie kuchnie, łaźnię parową i sauny. A do tego wszystkiego przynależy 200-metrowy taras, z którego można kontemplować widoki na malowniczą zatokę w Cannes.
Hugh Hefner Sky Villa to 837-metrowy luksusowy apartament. Nosi nazwisko swojego projektanta, czyli słynnego wydawcy „Playboya”. Apartament mieści się na 34-tym piętrze Fantasy Tower w hotelu Palms Casino Resort w Las Vegas. Apartament składa się z sypialni, jadalni i tzw. części dziennej. Znajduje się tu siłownia, basen, jacuzzi, stół do pokera i olbrzymie obrotowe łoże. Gościom towarzyszy przez 24 godziny osobisty kamerdyner.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.